intro designer Marek Golasik

slider-bg

marketing wizualny

Witaj w świecie animacji graficznej

INTRO DESIGNER MAREK GOLASIK

Co tutaj znajdziesz ?

Intro reklamowe, animacje graficzne, klipy reklamowe, szablony logotypów, prezentacje multimedialne firm i usług. Projekty zrealizowane i szablony przykładowej identyfikacji firm.

Zlecenia realizujemy bezpośrednio dla agencji multimedialnych, klientów indywidualnych, agencji reklamowych i TV.

intro designer

Czy wiesz że?

Nasz mózg przetwarza obrazy 60,000x razy szybciej niż tekst

klipy reklamowe

co robimy ?

Multimedialna i wizualna prezentacja firmy, Marketing wizualny Projekty reklam, klipy reklamowe, intro wizytówki, animacje graficzne.

Wszystkie elementy, które znajdują się na stronie, mogą być dowolnie modyfikowane. Intra, loga i wzory klipów są w różnych formatach –  od tych najmniej złożonych po bardziej skomplikowane warstwy 3D.

Teksty, loga, a także nagłówki i klipy ”reklamowe” to przykładowe propozycje, które zostaną z edytowane wg Twojego polecenia.

Jak wykonam twoje intro?

jak tworzymy klipy reklamowe

Profesjonalnie

wieloletnie
doświadczenie w branży

jak tworzymy klipy reklamowe

Szybko

gotowy klip
w 24 godziny

jak tworzymy klipy reklamowe

Oryginalnie

indywidulane
podejście do klienta

jak tworzymy klipy reklamowe

Rzetelnie

z dbałością
o każdy szczegół

Czym jest intro?

Intro to zazwyczaj krótka ścieżka dźwiękowa lub klip pełniący rolę  czołówki. Ma za zadanie przede wszystkim przedstawić po krótce klientowi bądź użytkownikowi ofertę i możliwości firmy, bądź w efektywny sposób wyeksponować nasze logo. Taki klip trwa zazwyczaj od kilku do kilkudziesięciu sekund. Dzięki dobremu intro zwiększamy doznania płynące z interakcji z naszą stroną lub firmą, co z pewnością sprawi, że zapadniemy w pamięć odwiedzającym.

Reklama dopasowana do Ciebie

Skontaktuj się ze mną, a razem uzgodnimy projekt i inne detale Twojego intro, animacji bądź logotypu. Możesz przesłać własne materiały wideo, grafiki i logo, które chcesz zawrzeć w swoim projekcie. Cały produkt dostosuje do Twoich potrzeb i preferencji.

Klipy reklamowe a User Experience

To, jak nasi klienci wchodzą z nami w interakcję ma ogromne znaczenie. Dobra reklama musi przyciągać i cieszyć oko, ale przede wszystkim musi zaciekawić konsumenta. Jeśli zapamięta on nawet fragment naszej reklamy – oznacza to, że zdecydowanie odnieśliśmy sukces. Dobre intro bądź klip wzbogaci także UX, czyli ogólne wrażenia użytkownika po spotkaniu z naszą stroną, więc rośnie również szansa na nawiązanie współpracy. Innymi słowy – dobre intro sprawi, że efektywnie i klarownie zaprezentujesz się na rynku i dasz się zapamiętać swoim klientom.