intro designer Marek Golasik

GRAPHIC DESIGN team

Nasz team to: animator control panels, (montaż, dźwięk, kolor) animator graphic (projekty graficzne i animacje), intro designer: (projekty klipów, loga i teksty, szablony reklam), kontakt z klientem.

MULTIMEDIALNA PREZENTACJA.
Oddając zlecenie w nasze ręce masz absolutną pewność, że wykonamy je w sposób rzetelny,i z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Dzięki temu możesz sukcesywnie promować własną firmę w internecie. Dajemy gwarancję, że wszystko, co wykonamy, będzie całkowicie indywidualne i 100% oryginalne.

Indywidualny projekt klipu wyceniamy na podstawie ilości czasu pracy, jaką musimy w niego wnieść lub elementy zewnętrzne (wyjazd na zdjęcia, plan, angaż agencji, aktorzy, scenografia, statyści itp). Po wykonaniu zlecenia nie zostajesz sam, ponieważ zawsze zapewniam wsparcie techniczne i merytoryczne.
Jesteśmy dostępni zawsze, kiedy tego potrzebujesz.

W razie potrzeby zaangażowania aktorów lub statystów współpracujemy z agencją zewnętrzną zajmującą się angażem modeli i scenografią.

Już teraz zapraszam Cię do współpracy w zakresie multimedialnej prezentacji. Razem stworzymy dla Ciebie projekt klipu, który pomoże zbudować dobry wizerunek Twojej firmy. 

graphic design

Zapraszam Cię do współpracy

Zadbam by, powierzone mi zadanie było satysfakcją nas obu.

Z pozdrowieniami