intro designer Marek Golasik

Przykładowe animacje, intro klipy znajdziesz w zakładce realizacje

Intro i animacje graficzne, które tutaj znajdziesz będą świetnym uzupełnieniem prezentacji Twojej firmy, lub jako samonośny trailer reklamowy pod logo firmowe.
Używać go możesz wszędzie tam, gdzie jest potrzeba identyfikacji medialnej firmy np. w social mediach, czy wizytówkach firmowych.

Wybierz projekt, który Ci się podoba, bezpośrednio napisz do mnie: biuro@marekgolasik.pl ) podając numer wybranego projektu, podaj tekst (teksty reklamowe), ewentualnie logo, filmy, zdjęcia, jakie chciałbyś tam umieścić lub animację graficzną.

Część klipów jest bez podkładów dźwiękowych, by oszczędzić Twój transfer i jego płynność.

Gotowy plik MP4 w 24 godziny....

Otrzymasz gotowy plik MP4, który przygotuje dla Ciebie w 24 godziny wraz z fakturą i kwotą, jaka tam widnieje. To wszystko. Jeśli kolory napisu, loga itp. nie przypadną Ci do gustu, nie martw się, skoryguje je wg Twoich sugestii. Znajdziesz tam również klipy reklamowe już zrealizowane na indywidualne zlecenie. Być może będą dla Ciebie inspiracją. Podany koszt klipu jest przybliżony i może się różnić w zależności od ilości modeli, statystów, czasu pracy i odległości gdzie musimy dojechać.

Jeśli nie znajdziesz tutaj nic, co mogłoby, promować Twoją firmę, a masz własny pomysł na multimedialną prezentację  lub animację własnego pomysłu, napisz do mnie. Zaprojektuje i wykonam, reklamę graficzną, wizytówkę firmową, animację lub wideo. Stworze całkiem nowy projekt wg Twoich oczekiwań. Możesz przesłać własne materiały wideo, zdjęcia i logo transparentne, by użyć go w projekcie.

Intro (animacja) i logo reklamowe trwa zwykle w przedziale 10-30 sekund, bywają dłuższe, ale już w formie klipu, jednak nie dłuższe jak 180 sek. Uwagę widza można ”przykuć” na około 120 sek. czyli 2 minuty i przyjmuje się, iż dłuższe nie wpłynie na jego reakcję.

Najlepsze animacje intro i trailery, zaleca się w czasie, do 90 sekund gdzie skutecznie można zaciekawić i zatrzymać uwagę odbiorcy, co przełoży się na oczekiwaną reakcję.

Trailery, klipy produktowe - nowoczesne intro na Twoją miarę!

Trailery możemy wykonywać bez napisów. Intro i animacje graficzne z kolei, dobrze jest poprzeć logiem i hasłem reklamowym. Klipy produktowe to inny gatunek reklamy gdzie rządzi się nieco własnymi prawami w zależności od pory roku, panującą modę czy wydarzenia na świecie.

Zanim indywidualny projekt trafi ostatecznie do odbiorcy, przechodzi test klasyfikacji, przeprowadzony na anonimowych respondentach, którzy oceniają go pod kątem 4 punktów. Przy zdobyciu min 70% akceptacji trafia do klienta. Poniżej tej klasyfikacji klip wraca do mnie na ”stół” i zmieniany jest wg sugestii.

Przy projektowaniu każdej animacji zawsze kieruję się jego końcowym odbiorem przez widza. Komputer i program graficzny to tylko narzędzia, które mają nam pomóc przenieść obraz z wyobraźni na ekran, poruszyć go i nadać formę. Inne elementy dodane jak produkt, czy rodzaj przepływu napisu są tylko dodatkiem do całości i czasem jest to element końcowy. Każdy z klipów to indywidualna realizacja, czasem niepowtarzalna i zapamiętywana przez odbiorcę np.: reklama Red Bull wykonywana jako animacja rysunkowa.

Skuteczny wizerunek uzewnętrznić możemy na wiele sposobów nie koniecznie filmem, ale i grafiką ze świata wirtualnego lub wystąpić w nim osobiście co jest obecnie bardzo częste.