intro designer Marek Golasik

Przykładowe animacje, intro klipy znajdziesz w zakładce realizacje

Intro i animacje graficzne, które tutaj znajdziesz będą świetnym uzupełnieniem prezentacji Twojej firmy bądź samodzielnym trailerem reklamowy pod logo firmowe.
Używać go możesz wszędzie tam, gdzie jest potrzeba identyfikacji medialnej firmy np. w social mediach, czy wizytówkach firmowych.

Wybierz projekt, który Ci się podoba, bezpośrednio napisz do mnie: biuro@marekgolasik.pl ) podając numer wybranego projektu. Prześlij także tekst (teksty reklamowe), ewentualnie logo, filmy, zdjęcia, jakie chciałbyś tam umieścić lub animację graficzną.

Część klipów jest bez podkładów dźwiękowych, by oszczędzić Twój transfer i jego płynność.

intro designer

Gotowy plik MP4 w 24 godziny....

Otrzymasz gotowy plik MP4, który przygotuje dla Ciebie w 24 godziny wraz z fakturą i kwotą, jaka tam widnieje. Możesz zapłacić przelewem, lub dowolną kryptowalutą jeśli jesteś jej fanem.( my jesteśmy) To wszystko. Jeśli kolory napisu, loga itp. nie przypadną Ci do gustu, nie martw się, skoryguje je wg Twoich sugestii. Znajdziesz tam również klipy reklamowe już zrealizowane na indywidualne zlecenie. Być może będą dla Ciebie inspiracją. Podany koszt klipu jest przybliżony i może się różnić w zależności od ilości modeli, statystów, czasu pracy i miejsca, do którego musimy dojechać.

klipy reklamowe

Jeśli nie znajdziesz nic, co mogłoby promować Twoją firmę, a masz własny pomysł na klip lub animację, napisz do mnie. Zaprojektuje i wykonam, reklamę graficzną, wizytówkę firmową, animację lub wideo. Stworze całkiem nowy projekt wg Twoich oczekiwań. Możesz przesłać własne materiały wideo, zdjęcia i logo transparentne, by użyć go w projekcie.

Intro (animacja) trwa zwykle w przedziale 10-30 sekund, czasem dłużej w formie klipu, jednak nie przekraczają 180 sek. Uwagę widza można ”przykuć” na około 120 sek. i przyjmuje się, iż dłuższe nie wpłynie na jego reakcję.

Zalecane jest aby nasza animacja lub trailer trwała około 90 sekund. W takim czasie można skutecznie zaciekawić i zatrzymać uwagę odbiorcy, co przełoży się na oczekiwaną reakcję.

Trailery, klipy produktowe - nowoczesne intro na Twoją miarę!

Trailery możemy wykonywać bez napisów. Intro i animacje graficzne z kolei, dobrze jest poprzeć logiem i hasłem reklamowym. Klipy produktowe to inny gatunek reklamy gdzie rządzi się nieco własnymi prawami w zależności od pory roku, panującą modę czy wydarzenia na świecie.

Zanim indywidualny projekt trafi ostatecznie do odbiorcy, przechodzi test klasyfikacji, przeprowadzony na anonimowych respondentach, którzy oceniają go pod kątem 4 punktów. Przy zdobyciu min 70% akceptacji trafia do klienta. Poniżej tej klasyfikacji intro wraca do mnie na ”stół” i zmieniany jest wg sugestii.

Przy projektowaniu każdej animacji zawsze kieruję się jego końcowym odbiorem przez widza. Komputer i program graficzny to tylko narzędzia, które mają nam pomóc przenieść obraz z wyobraźni na ekran, poruszyć go i nadać formę. Inne elementy dodane jak produkt, czy rodzaj przepływu napisu są tylko dodatkiem do całości i czasem jest to element końcowy. Każda z animacji to indywidualna realizacja, czasem niepowtarzalna i zapamiętywana przez odbiorcę np.: reklama Red Bull wykonywana jako animacja rysunkowa.

Skuteczny wizerunek uzewnętrznić możemy na wiele sposobów nie koniecznie poprzez animacje, ale i grafiką ze świata wirtualnego lub wystąpić w nim osobiście co jest obecnie bardzo częste.